Досвід «Фундамент Проекту» – в допомогу полтавчанам

Розширюючи сфери своєї діяльності і набираючи вагу в сфері житлобудування, на початку 2017 року до нас звернувся ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат», який запропонував взяти участь в проектуванні житлового багатоповерхового будинку з вбудованими офісними приміщеннями на 1 поверсі в селі Розсошенці Полтавського району, яке розташоване буквально впритул до міста Полтава (адреса – вул. Параджанова, 7).

Для «Фундамент Проекту» це був новий виклик: ми повинні були теоретично, методично й практично забезпечити новий етап розвитку виробництва для Полтавського ДБК.

Відтоді офіс компанії став таким собі «стратегічним командним пунктом». В цій нашій «штаб-квартирі» «головні ролі» розподілилися наступним чином: керівником проектом виступив головний інженер  Юрій К., головним архітектором – Юлія В., а головним конструктором – Валентин Г. Саме на цю команду лягла відповідальність за перехід Полтавського ДБК на нові рейки та за забезпечення ланцюга «експеримент-апробація-практичне впровадження»  в сфері будівництва.

І от 14 травня Полтавським ДБК було отримано позитивний для цього об’єкту експертний звіт, і тепер на ділянці, де буде зводитися будинок, повним ходом йдуть підготовчі роботи.

«Ми розробили секцію житлового будинку в Розсошенцях і вже пройшли стадію П (погодження), а зараз триває стадія Р (робоча документація). Досвід і потужності нашої проектної групи дозволяють реалізувати на практиці можливості Полтавського домобудівельного комбінату», – зазначає головний архітектор-проектувальник Юлія В.


Назад